Rusztowania Gdańsk

Producenci rusztowań

Oferujemy niezawodne rusztowania elewacyjne marki Plettac oraz Layher, które umożliwiają wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na wysokości od dwóch do nawet kilkudziesięciu metrów.

Nasza oferta rusztowań obejmuje miasto Gdańsk, w jej zakres wchodzą:

 • rusztowania kubaturowe
 • rusztowania fasadowe
 • rusztowania elewacyjne
 • rusztowania modułowe
 • rusztowania do przemysłu

Wynajem rusztowań Gdańsk

Oferta Robtom sp. z o.o. to przede wszystkim wynajem rusztowań elewacyjnych oraz przemysłowych dla różnych gałęzi budownictwa mieszkaniowego, także dla firm zajmujących się budownictwem sakralnym, pracami konserwatorskimi, budowaniem centrów handlowych, budynków biurowych oraz konstrukcji specjalnych czy przemysłowych – reasumując wszędzie, gdzie potrzebne będą rusztowania.

Gwarantujemy fachowe poradnictwo w zakresie wszystkich naszych specjalizacji, pomoc merytoryczną, profesjonalną obsługę, korzystne rozwiązania, doświadczoną kadrę ekspertów. Wszystkich wyjaśnień i odpowiedzi na związane ze współpracą pytanie udzielamy na bieżąco, szczególnie w temacie przepisów BHP i ich zastosowania w praktyce.

Jesteśmy w stanie dopasować rusztowanie do każdego obiektu za pomocą szerokiego wyboru asortymentu dodatkowego, jaki mamy do państwa dyspozycji:

 • posiadamy całkowity wybór długości podestów : 0,73m , 1,09m ,  1,57m , 2,07m , 2,57m ,  3,07m   i  szerokości 0,32m  oraz wybrane  0,19m
 • ramy wyrównawcze - rusztowanie zawsze dopasować do nierówności terenu
 • ramy przejściowe – do zapewnienia bezpieczeństwa pieszych pod rusztowaniem
 • ramy do występów budynków- są stosowane tam, gdzie dach lub gzyms budynku „wchodzi” w rusztowanie
 • dźwigary- służą w przypadku realizacji przejazdów pod rusztowaniem, do montażu przewieszeń, do montażu platform
 • daszki ochronne dla pieszych – dla zabezpieczenia przed spadającymi przedmiotami,
 • systemy zabezpieczenia dachu i dekarzy- podwyższone zabezpieczenie boczne podczas prac dekarskich,
 • siatki i plandeki,
 • wybór konsol (0.22m, 0,36m, 0,50 , 0,73m, 1,09m) poszerzających na zewnątrz i w środku konstrukcji, zmieniających oś zabudowy, w celu ominięcia występów
 • kotwy WDVS- wykorzystywane do przenoszenia wysokich obciążeń, równolegle do fasady i wykorzystywania równocześnie z systemami izolacji termicznej.

Rusztowania Plettac i Layher

Oferta naszej firmy jest dostosowana zarówno dla projektów dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych (małe i duże zlecenia), zaś szeroki zakres usług wiąże się z dopasowaniem do każdej możliwości finansowej. Niezależnie od wielkości zamówienia służmy bezpłatną konsultacją.

Oferta na Gdańsk to rusztowania aluminiowe, ramowe, elewacyjne oraz modułowe, wszystkie o bardzo szerokich zastosowaniach, używane między innymi do prac tynkarskich, murarskich, malowania ścian, czyszczenia elewacji, prac renowacyjnych i dekoracyjnych, drobnych napraw i prac budowlanych. Dobrane zgodnie z wymaganiami Klienta konstrukcje nadają się do zarówno do prac pod gołym niebem, jak i wewnątrz. Nasi wyspecjalizowani monterzy na życzenie Klienta dostarczą Państwu rusztowanie pod wskazany wcześniej adres, zmontują i zdemontują.

Systemy rusztowań instalowane są przez naszych doświadczonych monterów według obowiązujących norm budowlanych, gotowe konstrukcje wypełniają wymogi bezpieczeństwa, są łatwe w obsłudze i pozwalają na stabilny dostęp do każdej kondygnacji.

Oferowane przez nas rusztowania kontrolujemy regularnie dla utrzymania ciągłości certyfikacji, przez co pozostają zawsze w doskonałym stanie technicznym. Mają deklaracje zgodności z wymogami polskich norm i certyfikację bezpieczeństwa symbolem „B”.

Wynajem rusztowań

Oferujemy profesjonalny wynajem rusztowań na obszarze miasta Gdańsk. Wynajem charakteryzuje się następującymi wytycznymi:

 • We wszystkich cennikach zawarte są ceny orientacyjne
 • Wszelkie koszty, w tym transportu, montażu oraz demontażu rusztowania są ustalane indywidualnie
 • Wyznaczony okres dzierżawy rusztowania zawiera wszystkie dni kalendarzowe danego miesiąca albo miesięcy
 • Wszystkie podane ceny są cenami netto
Rusztowania Gdańsk

Ocena 5/5
Głosów 15

Gdańsk: Jak działamy?

 • Wynajmu na terenie Gdańska i okolic dokonujemy na podstawie skonsultowanego z klientem cennika, po zmianie opłat z orientacyjnych na faktyczne, uzależnione od indywidualnej sytuacji i potrzeb klienta. Zasada ta dotyczy zarówno montażu, jak i demontażu oraz transportu.
 • Wynajmowany w Gdańsku sprzęt zostaje przekazany klientowi na czas określony albo nieokreślony z możliwością trzydniowego wypowiedzenia z zastrzeżeniem, że dzierżawa obejmuje wszystkie dni kalendarzowe. Wysokość opłat z tytułu czynszu dzierżawnego wyliczamy na podstawie długości trwania dzierżawy zgodnie z uzgodnieniami zawartymi w umowie najmu, którą sporządza się, kiedy klient zaakceptuje wspólnie omówione warunki. W powyższy sposób szczegóły najmu są podległe konkretnej regulacji.
 • Przed rozpoczęciem zlecenia Klient jest zobowiązany do zapoznania się z umową, podpisania umowy i dostarczenia wraz z potwierdzeniem wpłaty kaucji, będącej zgodnie z umową warunkiem dostarczenia rusztowań.

Rusztowania: Montaż i demontaż

W Gdańsku proponujemy szybki i profesjonalny montaż rusztowań z zagwarantowaniem terminów i standardów bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje też fachowe doradztwo i serwis oraz wymagane przepisami szczegółowe kontrole. Przed montażem rusztowania dobieramy harmonogramy zaplanowanych prac, zatem optymalnie dopasowujemy ich tempo i zakres do wymogów i perspektyw naszych Klientów z miasta Gdańsk. Nasze działania w opisywanej dziedzinie opisują następujące wskaźniki:

Nasz tok postępowania, od pierwszego kontaktu do demontażu (lub przedłużenia umowy) jest precyzyjnie określony, dzięki czemu klient może łatwo zorientować się, czy wszystko przebiega prawidłowo. Należy do niego wycena, wypisanie i podpisanie umowy, bezpłatny pomiar, uzgodnienie daty montażu, transport rusztowania w Gdańsku i poza jego granicami, szybki, dokładny montaż rusztowań Gdańsk i demontaż. Z punktu widzenia klienta ważne będzie także wsparcie, którego w razie potrzeby udzielamy, a także zagwarantowanie możliwości przedłużenia umowy. Dbamy także o zachowywanie wszelkich norm i zatrudnianie najwyższej klasy specjalistów z aktualnymi uprawnieniami.

Ofertę rusztowań na Gdańsk i okolice charakteryzuje:

 • Zachowanie bezpieczeństwa
 • Terminowość
 • Rzetelność
 • Wysoka jakość konstrukcji i funkcjonalność
 • Szybkie tempo montażu
 • Konkurencyjne ceny

Dzierżawa rusztowań

Dzierżawa rusztowań jest podstawą naszej działalności. Dzięki latom doświadczenia i rozwijania się dysponujemy niezbędnym know-how oraz dużym asortymentem, którego ilość i jakość nie wymaga pójścia na kompromisy.

Pomiary muszą być dokładne, projekt doskonały. Ważne, by części składowe rusztowania pasowały do siebie idealnie i stanowiły bezpieczną, dopasowaną i wypełniającą swoje zadanie strukturę. Z tego powodu do wykonania zlecenia zazwyczaj wybiera się firmy takie jak Robtom. Jaką firmę oferującą wynajem rusztowań w Gdańsku najlepiej wybrać? Taką, która zapewnia ekipie budowlanej i przechodniom bezpieczeństwo, poprowadzi pracę sprawnie oraz nie narazi zleceniodawcy na kary nakładane z tytułu nierespektowania norm. Powinno się zatem upewnić, czy firma dzierżawiąca rusztowania skrupulatnie przestrzega wszelkich przepisów, używa sprzętu najwyższej jakości, a jej ekipa składa się z fachowców. Choć obecnie należy to do standardu, warto skorzystać z przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe usługi związane z rusztowaniami. W nielicznych sytuacjach może zdarzyć się, że firma wypożyczająca nie zapewnia usługi transportu czy montażu. Z tego powodu trzeba upewnić się, czy do zaproponowanej ceny wliczono koszt przewozu elementów czy ich montowania.