Opinie klientów

Odziedziczyłam po babci działkę. Nigdy nie marzyłam o tym, aby mieszkać w tamtym miejscu, więc budowa domu nie wchodziła w grę. Postanowiłam ją sprzedać, jednak znalezienie kupca na własną rękę trwało kilka miesięcy i zaczęło mnie to męczyć. Agencję zajmującą się skupem działek poleciła mi sąsiadka, więc uważając, że nie mam nic do stracenia skontaktowałam się z jej pracownikiem. Przeprowadził ze mną szczegółową rozmowę a po trzech dniach dostałam na maila wycenę działki. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie zdawałam sobie sprawy z tego jak wiele jest ona warta. Oczywiście zgodziłam się na sprzedaż i dostałam pomoc przy skompletowaniu niezbędnych dokumentów, a już po pięciu dniach zostałam wyzwania do notariusza w celu podpisania umowy. Gotówka została wypłacona w ekspresowym tempie, a za zarobione pieniądze wybrałam się na wycieczkę do Włoch, o czym zawsze marzyłam. Polecam.

21.07.2022

Tamara

Polecamy, ponieważ dzięki pracownikowi, który prowadził naszą sprzedaż mogliśmy szybko pozbyć się długów i zacząć nowe życie bez stresu. Firma jest tak bardzo uczciwa, że z czystym sumieniem polecam ją mojej rodzinie i przyjaciołom.

18.07.2022

Rodzina Dąbrowskich

Gdy postanowiliśmy z rodzeństwem sprzedać odziedziczone po rodzicach mieszkanie nie znaliśmy żadnej agencji zajmującej się szybkim skupem nieruchomości. Postanowiliśmy poszukać jej na internecie wpisując “opinie o firmach skupujących mieszkania”. I tak trafiliśmy właśnie na tą agencję, która posiadała największą ilość pozytywów. Od razu się z nimi skontaktowaliśmy I już po kilku godzinach otrzymaliśmy atrakcyjną wycenę, która zadowoliła wszystkich. Pracownicy bardzo szybko skompletowali wszystkie potrzebne dokumenty i zostaliśmy poinformowani o wizycie u notariusza w celu podpisania umowy sprzedaży. Jeszcze bardziej zdziwiliśmy się, gdy na drugi dzień gotówka była na naszych kontach.

15.07.2022

Jan

Bardzo polecam tą firmę, ponieważ dzięki niej pozbyłem się komornika i nie straciłem dachu nad głową. Dzięki szybkiej sprzedaży cały dług został spłacony, a ja za pozostałą część gotówki mogłem kupić sobie kawalerkę. Dziś nie jestem już dłużnikiem i zacząłem wszystko od początku w nowym mieszkaniu.

08.07.2022

Mateusz

Dzięki tej agencji sprzedałam zadłużoną działkę za satysfakcjonującą kwotę i zaoszczędziło mi to wiele stresu i wzrastającego z każdym miesiącem długu. Wiedziałam, że poszukiwanie kupca na własną rękę byłoby czasochłonne, a cena byłaby nie uczciwa. Skompletowanie dokumentów i formalności z tym związane są dla mnie zbyt skomplikowane i wiedziałam, że sama sobie z nimi nie poradzę. Otrzymałam bezpłatną wycenę działki, na która od razu się zgodziłam. Dzięki gotówce mój dług został spłacony.

06.07.2022

Lidia

Ja osobiście trafiłam na tą agencję w internecie. Z czasem jednak okazało się, że korzystał z jej usług mój wujek i kuzyn. Obaj byli bardzo zadowoleni co wpłynęło na moją decyzję o sprzedaży mojego domu, które kilka miesięcy wcześniej zajął komornik. Pracownicy, z którymi miałam przyjemność pracować nie traktowali mnie jako dłużnika, lecz jego osobę potrzebującego pomocy oraz taką, której zależy na szybkiej sprzedaży i pozbyciu się długu. Otrzymałam od nich ogromne wsparcie, zrozumienie i współczucie. Bardzo dziękuję za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i pozytywne sfinalizowanie sprzedaży u notariusza. Polecam, ponieważ firma jest nie tylko rzetelna i uczciwa, ale ich podejście do klienta jest godne podziwu.

02.07.2022

Sara

Zawsze uważałem, że firmy zajmujące się skupem nieruchomościami żerują na ludziach zdesperowanych i w sytuacji bez wyjścia. Po przeprowadzonej pozytywnie współpracy mogę stwierdzić, że bardzo się myliłem. Wszystkie formalności były dla mnie czarną magią, jednak pracownik bardzo chętnie udzielał mi szczegółowych informacji i kierował mnie w odpowiednie miejsca w celu zdobycia niezbędnych dokumentów. Dzięki niemu transakcja została przeprowadzona ekspresowo, a gotówka i spłata długu nie trwała dłużej niż 3 dni. Polecam!

28.06.2022

Wiktor

Zostałam współwłaścicielką mieszkania, które użytkowała moja siostra. Niestety nasze drogi nie szły w jednym kierunku i nie miałyśmy najlepszych relacji. Gdy mieszkanie stało się naszą wspólną własnością, porozumienie nie wchodziło w grę. Siostra mieszkała w lokalu i nie chciała go sprzedać. Postanowiłam zorientować się, czy istnieje możliwość sprzedaży udziałów w nieruchomości bez zgody drugiego współwłaściciela. Skontaktowałam się z tą agencją niezobowiązująco. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią firmę, która zajmie się moją sprawą. Wycena była atrakcyjna, pracownicy pomogli zebrać mi wszystkie potrzebne dokumenty, zostałam umówiona do notariusza już po 4 dniach, a gotówkę otrzymała po kolejnych dwóch. Polecam Wam skorzystanie z usług tej agencji, jeśli jesteście w sytuacji bez wyjścia, jak ja!

24.06.2022

Alina

Zadłużone mieszkanie nie jest obecnie niczym zaskakującym. Ja także byłam posiadaczką zadłużonej nieruchomości, a nawet dwóch, co za tym idzie dług był naprawdę ogromny. Marzyłam o tym, by zniknął i bym mogła zacząć wszystko od początku, bez komorników i codziennych upomnień o zadłużeniu. Agencja pomogła załatwić mi wszystkie, jak dla mnie skomplikowane formalności. Sprzedaż obu mieszkań została sprzedana w ciągu dwóch tygodni. Cały dług został spłacony, a ja dostałam pozostałą część pieniędzy ze sprzedaży podczas podpisania umowy u notariusza. Polecam!

19.06.2022

Jadwiga

Ja również polecam, mimo że nie posiadałem zadłużenia, lokatora, ani hipoteki. Zależało mi jedynie na szybkiej sprzedaży domu, który stał niezamieszkany od kilku lat. Nie chciałem tracić czasu na dodawanie ogłoszeń, robienie zdjęć ani oprowadzanie potencjalnych kupców. Zdecydowałem, że sprzedam go agencji zajmującej się skupem nieruchomości za gotówkę, co przebiegło bardzo szybko, a ja już po tygodniu miałem pieniądze w ręku.

09.06.2022

Dawid

Kilka lat temu korzystałam z usług tej firmy i mogę powiedzieć, że działa ona konkretnie i szybko. Dodatkowymi zaletami są na przykład: brak prowizji, uczciwa wycena oraz pomoc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów czy szybka wypłata gotówki. Agencja to nie boi się klientów, którzy posiadają nieruchomości z problemami, wręcz przeciwnie współpraca przebiega w sposób profesjonalny a pracownicy, którzy bezdyskusyjnie mają ogromne doświadczenie, podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Kilka tygodni temu zostałam zmuszona przez los do ponownego skorzystania z ich usług i muszę powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Nadal dbają o swoich klientów, są uczciwi, a ich doświadczenie jedynie wzrosło. Polecam.

10.05.2022

Marta

Jest to bardzo profesjonalna firma, która nie pobiera dodatkowych wysokoprocentowych prowizji. Nie tylko to przemawia za jej wysoką pozycją. Wyceny, które proponują są uczciwe i zgodne z rynkiem nieruchomości. Korzystaliśmy z żoną z jej usług kilkakrotnie i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Szybka wypłata gotówki jest tym na czym zależy każdemu sprzedającemu nieruchomość.

30.04.2022

Katarzyna i Aleksander

Jestem zachwycony zarówno współpracą z tak doświadczonymi ludźmi jak i ich uczciwością. Jeśli zależy Wam na czasie i dobrej cenie to trafiliście we właściwe miejsce. Bardzo miło wspominam empatycznych pracowników, ich porady i szybką wypłatę pieniędzy!

23.04.2022

Jakub

Nie jest tajemnicą, że na rynku istnieje wiele agencji zajmujących się skupem nieruchomości. Niestety większość z nich oferuje klientom obietnice bez pokrycia, nieuczciwą wycenę, a na gotówkę trzeba czekać kilka tygodni. Z tą agencją współpracowałam dwukrotnie i jestem zachwycona profesjonalizmem pracowników, oferowaną przez nich pomocą podczas zbierania potrzebnych dokumentów, a przede wszystkim najuczciwszą wyceną nieruchomości jaką dostałam. Notariusz, do którego zostałam skierowana w celu podpisania umowy kupna-sprzedaży okazał się bardzo profesjonalny i czuwał nad bezpieczeństwem całej transakcji. Dzięki temu nie stresowałam się sprzedażą, która przebiegła szybko, legalnie i uczciwie.

21.04.2022

Kornelia

Wszyscy od początku chwalili tą firmę, zarówno moi znajomi, którzy z niej korzystali jak i rodzice, którym polecili ją bliscy znajomi. Faktycznie współpraca z nimi okazała się uczciwa, szybka, a pracownicy wykazali się ogromnym doświadczeniem. Po rozmowie na maila otrzymałam uczciwą wycenę i przystąpiliśmy do załatwienia formalności. Uważam, że sprzedaż naszego zadłużonego mieszkania była najlepszą decyzją jaką mogliśmy w tamtym momencie podjąć i dzięki temu możemy spać spokojnie.

12.04.2022

Maja

Takich firm na rynku powinno być o wiele więcej, jest nie tylko uczciwa i rzetelna, ale pracownicy posiadają również ogromne doświadczenie i znają się na swojej pracy jak mało kto. Mieliśmy z rodzeństwem wiele pytań dotyczących sprzedaży odziedziczonej przez nas działki. Udzielono nam wyczerpujących odpowiedzi i rozwiano wszystkie nasze wątpliwości. Ponieważ nie znamy się zbytnio na formalnościach, zaproponowano nam pomoc w zebraniu ich. Co nas najbardziej zaskoczyło? Bardzo atrakcyjna wycena, która o dziwo zadowoliła całą naszą czwórkę. Jesteśmy zachwyceni współpracą z tą agencją i z czystym sumieniem ją polecamy!

08.04.2022

Igor i Martyna

Polecamy skorzystanie z usług agencji! Odziedziczyliśmy z mężem dom po rodzicach, który jak się okazało był bardzo zadłużony. Chcieliśmy go szybko sprzedać, jednak po kilku miesiącach szukania kupca straciliśmy nadzieję. Nieruchomość z zadłużeniem nie była atrakcyjną ofertą dla potencjalnych klientów. Postanowiliśmy skontaktować się z firmą skupującą nieruchomości z problemami. Pracownicy podeszli do naszej sprawy z pełnym zaangażowaniem i czuliśmy, że zależy im na pozytywnym sfinalizowaniu sprzedaży. Otrzymaliśmy bardzo dobrą wycenę, na którą się zgodziliśmy i już po tygodniu mieliśmy gotówkę na kontach, a cały dług został spłacony.

04.04.2022

Roksana i Radosław

Polecam! Wiele agencji zajmujących się skupem nieruchomości z zadłużeniem było zainteresowanych kupnem mojego domu. Niestety większość z nich przedstawiło mi wyceny, które były co najmniej śmieszne, a na pewno nie miały nic wspólnego z uczciwością. Bardzo dobrze wiedziałam, ile jest wart mój dom i nie zamierzałam sprzedawać go za bezcen. To właśnie wycena tej agencji była dla mnie sygnałem, że jest ona najzwyczajniej uczciwa. Oczywiście w mgnieniu oka ją zaakceptowałam, a cała procedura związana z formalnościami przebiegła ekspresowo. Dług został spłacony, a ja otrzymałam gotówkę do ręki podczas podpisywania umowy kupna - sprzedaży u notariusza.

11.03.2022

Iwona

Kupiłam mieszkanie na kredyt jako bardzo młoda dziewczyna. Niestety życie potoczyło się niezgodnie z moimi planami i nie miałam możliwości jego spłaty, a co za tym idzie stała się posiadaczką nieruchomości z komornikiem. Koleżanka poleciła mi kontakt z ta agencją i szybką sprzedaż mieszkania. Po kontakcie z pracownikami wycenę otrzymałam na drugi dzień i nie ukrywam pozytywnie mnie zaskoczyła. Dzięki zaoferowanej kwocie mogłam spłacić całe zadłużenie, a za pozostałą część kupić kawalerkę, która jest moim azylem. Agencja pomogła mi w sytuacji, gdy nie widziałam już żadnego rozwiązania tej ciężkiej sytuacji. Polecam!

11.03.2022

Agata

Oby więcej takich agencji! Polecam ją każdemu! Starałam się sprzedać swoją nieruchomość z hipoteką na własną rękę, niestety zajęło mi to kilka miesięcy i zrezygnowałam. Okazało się, że nie jest to takie proste, a chętnych na zakup takiej nieruchomości jest naprawdę niewielu, wyjątkami są oczywiście ci, którzy oferują nam śmieszną cenę, niezgodną z rynkiem nieruchomości, wręcz zaniżoną. Z ciekawości skontaktowałam się z pracownikami tej oto agencji, aby dowiedzieć się jak wygląda wycena, formalności oraz ile cała transakcja mniej więcej zajmie. Byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ okazało się, że całkowicie darmową wycenę dostałam już na drugi dzień i była ona zaskakująco atrakcyjna. Jeśli chodzi o formalności, to otrzymałam pomoc na każdym etapie sprzedaży aż do jej ukończenia w biurze u notariusza. Byłam szczęśliwa, kiedy okazało się, że w ciągu kilku godzin pieniądze ze sprzedaży pojawiły się na moim koncie.

28.02.2022

Alicja

Też uważam, że sprzedaż mieszkania na własną rękę to strata czasu, pieniędzy i nerwów. Szukaliśmy z rodzeństwem nabywcy naszego domu, który otrzymaliśmy w spadku. Po kilku miesiącach stwierdziliśmy, że nie jest to na nasze nerwy. Nasz brat postanowił skontaktować się z firmą, która skupuje nieruchomości za gotówkę. Bardzo długo rozmawiał z pracownicą agencji, a wszyscy czekaliśmy na finał tej rozmowy i dobre wiadomości. Poinformował nas, że w ciągu dwóch dni dostanie wycenę na e-mail. Tak też się stało, a co ważniejsze wycena była bardzo atrakcyjna i wpłynęła na szybką decyzję o sprzedaży. Załatwiliśmy wszystkie formalności i umówiono nas na spotkanie z notariuszem, u którego podpisaliśmy akt sprzedaży. Pieniądze każdy z nas miała na swoich kontach w ciągu dwóch dni. Polecamy.

15.02.2022

Rodzina Nowak

Byłem posiadaczem małego mieszkania, które odziedziczyłem po rodzicach. Było idealne do momentu, w którym powiększyła mi się rodzina i najzwyczajniej zaczęło brakować w nim miejsca. Chciałem szybko sprzedać nieruchomość za gotówkę, by móc wziąć kredyt i kupić większy dom. Niestety na rynku jest ich tak duży wybór, że czekanie nie wchodziło w grę. Trafiłem do tej firmy z polecenia ciotki, jednak od początku byłem nastawiony negatywnie, bo kojarzyła mi się ona z zaniżoną ceną i wyzyskiem. Dziś wydaje mi się to śmieszne, ponieważ wycena, którą dostałem po dwóch dniach od przeprowadzonej rozmowy przeszła moje oczekiwania, była naprawdę bardzo atrakcyjna. Udało się sprzedać mieszkanie za gotówkę w ciągu dwóch tygodni, czy to nie wspaniałe?!

09.02.2022

Michał

Ja korzystałam z usług tej agencji i jestem bardzo zadowolona. Moją zmorą było mieszkanie z lokatorami, którzy nie opłacali czynszu i innych rachunków. Chciałam jak najszybciej pozbyć się tego problemu i zacząć nowe życie bez stresu. Przekonała mnie bardzo zadowalająca wycena. Zaoferowano mi pomoc przy dokumentacji i umówiono mnie na spotkanie z doświadczonym notariuszem, u którego podpisałam umowę. Pieniądze na konto dostałam bardzo szybko.

24.01.2022

Helena

Jest to firma skupująca mieszkania z problemami za gotówkę, bardzo chętnie skorzystałam z ich oferty, a przekonała mnie do tego wycena mojej nieruchomości, która była bardzo uczciwa. Dostałam ją w ciągu dwóch dni i zgodziłam się niemalże natychmiast, otrzymałam także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i zostałam umówiona na wizytę z notariuszem, u którego podpisałam akt sprzedaży i otrzymam gotówkę do ręki. Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług tej agencji każdemu, jeśli jednak macie jakieś wątpliwości możecie skontaktować się z jej pracownikiem i przekonać się sami. Rozmowa i wycena, jest bezpłatna i niezobowiązująca.

21.01.2022

Magdalena

Polecamy! Polecamy! Polecamy! Jesteśmy z rodzicami bardzo zadowoleni z usług firmy i jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy wiedzieli do kogo się udać. Otrzymaliśmy bardzo dużą pomoc w każdej sprawie związanej ze sprzedaży domu z komornikiem. Pracownica, która nam doradzała wykazała się bardzo dużym doświadczeniem dzięki czemu współpraca z nią była czystą przyjemnością. Dzięki sprzedaży nasze długi zostały spłacone, komornik odszedł w zapomnienie, a my staliśmy się właścicielami nowego mieszkania i spokojnego życia.

12.01.2022

Rodzina Wiśniewskich

Mimo, że mam dopiero 19 lat, posiadam ogromny dług, który odziedziczyłam po rodzicach wraz z domem. Wydawałoby się, że jest to dla mnie koniec świata i przez całe życie będę musiała ciężko pracować, by go spłacić nie marząc o przyjemnościach. Kolega poradził mi sprzedaż domu i spłacenie długu i skontaktował mnie z tą firmą. Zostałam poinformowana przez pracowników o wszystkich niezbędnych formalnościach bardzo szczegółowo. Zostałam umówiona u notariusza już po kilku dniach w celu podpisania umowy dotyczącej sprzedaży. Zarobione pieniądze pozwoliły mi spłacić wszystkie długi. Dzięki agencji mogę żyć jak inni rówieśnicy! Polecam!

18.12.2021

Marlena

Chciałam sprzedać swój dom, ponieważ musiałam przenieść się za granicę. Niestety nie miałam dużo czasu. Musiałam sprzedać je w ciągu dwóch tygodni, co zdawałoby się niemożliwe, tym bardziej, że rynek nieruchomości jest naprawdę ogromny, a moje mieszkanie nie wyróżniało się niczym spośród tysiąca pozostałych. Szef poradził mi sprzedaż nieruchomości za gotówkę agencji zajmującej się skupem. Byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ wycenę dostałam już na drugi dzień, formalności zostały załatwione w ekspresowym tempie, a wizyta u notariusza trwała kilka minut. Jeszcze przed swoim wyjazdem otrzymałam pieniądze na konto, dzięki czemu mogłam przeznaczyć je na nowy start w nowym kraju. Polecamy!

11.12.2021

Milena

Polecam. Korzystaliśmy z mamą z usług tej agencji i oboje byliśmy bardzo zadowoleni, nie tylko ze współpracy, ale również z wyceny i szybkiej wypłaty gotówki. Z czystym sumieniem możemy polecić ją każdemu, kto chce sprzedać twoją nieruchomość z hipoteką. Pracownicy mają ogromne doświadczenie w tego typu sprawach.

12.11.2021

Lena i Laura

Ekspresowo i fachowo – to jedyne określenia, które mi przychodzą mi do głowy w tym momencie. Otrzymaliśmy z żoną szczegółowe odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, a pracownica, z którą współpracowaliśmy obsłużyła nas na wysokim poziomie. Pomogła nam załatwić wszystkie formalności, dokumenty i umówiła nas z notariuszem. Firma jest naprawdę godna polecenia.

16.10.2021

Rodzina Wojciechowskich

Razem z mężem i synem korzystaliśmy z usług tej firmy. Nasza sytuacja była nieciekawa, ponieważ kilka miesięcy wcześniej nasz dom rodzinny uległ całkowitemu spaleniu. Był to bardzo ciężki rok, a dodatkowo wiedzieliśmy, że nie stać nas na jego odbudowę. Zamieszkiwaliśmy tymczasowo u znajomych, jednak nie było to rozwiązanie na dłuższą metę. Postanowiliśmy skontaktować się z tą agencją w celu ustalenia pewnych szczegółów sprzedaży i zależało nam również na szybkiej jego wycenie, która okazała się być mało mówiąc zadowalająca. Wszystkie formalności zostały załatwione w przeciągu kilku dni, razem z mężem wstawiliśmy się notariusza o wyznaczonej dacie i godzinie i podpisaliśmy umowę sprzedaży licząc, że pieniądze dostaniemy możliwie jak najszybciej. Tak też się stało, ponieważ znalazły się one na naszym koncie już następnego dnia.

11.06.2021

Rodzina Zieleńskich