Aktualności

nieruchomość w spadku
nieruchomość w spadku

Sprzedaż odziedziczonej nieruchomości

Proces sprzedaży nieruchomości ze spadku nie jest prosty - towarzyszy mu wiele procedur i dokumentów, które mogą się różnić w zależności od przypadku. O tym jak tego dokonać przeczytasz w tym artykule.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

jak działa skup nieruchomości
jak działa skup nieruchomości

Jak działa skup nieruchomości? Zasady współpracy

Niesprzedające się mieszkanie na pewno nie jest powodem do zadowolenia. Z pomocą przychodzi tutaj skup nieruchomości - więcej o jego działaniu dowiesz się w tym artykule.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

szybka sprzedaż nieruchomości
szybka sprzedaż nieruchomości

Szybka sprzedaż nieruchomości - najważniejsze informacje

Jak przeprowadzić skuteczną i ekspresową sprzedaż nieruchomości? Oto kilka wskazówek i strategii, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu celu.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

hero
hero

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Niewyrównany stan prawny i faktyczny, może być przyczyną wydłużenia procesu sprzedaży takiego mieszkania. Są to najczęściej sytuacje, kiedy cały czas przebywa w nim niechciany lokator. Z poniższego artykułu dowiesz się jak sprzedać takie mieszkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

interior
interior

Czym jest sourcing?

Na początek, co to jest cena rynkowa? Jeżeli wejdziesz na portal ogłoszeniowy i poszukasz na nim kawalerek i będą one w cenie np. 150 tys. zł to oznacza, że rynkowo kawalerki kosztują 150 tys. zł. Jeżeli wyszukasz kawalerki za 100 tys. zł to kupujesz ją 50 tys. zł poniżej ceny rynkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

architecture
architecture

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Często na nieruchomości mogą być nałożone długi wynikające z równych tytułów które przechodzą na kolejnych nabywców wraz z prawem własności. Sposobem na zniesienie zadłużenia z nieruchomości może być sprzedaż a uzyskane środki przeznaczyć na spłatę długu.

CZYTAJ WIĘCEJ >>