Firma skupująca nieruchomości

skup-mieszkan-za-gotowke

Skup mieszkań za gotówkę

Od kilku lat istnienia firmy zawsze zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy na wysokiej pozycji w twoim mieście i na terenie całej Polski w rankingu na rynku nieruchomości. Posiadamy duże doświadczenie w skupie mieszkań, w sytuacji, gdy sprawy prawne nie są do końca jasne, gdy nieruchomość posiada komornika, obarczona jest zadłużeniem, hipoteką lub posiada lokatora. Skupujemy mieszkania na terenie twojego miasta, ale również całej Polski. Dodatkowo jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez cały okres transakcyjny

Naszym pracownikom zależy na tym, by klienci byli zadowoleni, traktując każdą sprawę indywidualnie. Skupujemy nie tylko domy i mieszkania, ale również garaże, lokale i działki, przeprowadzając całą transakcję od początku do końca, wspierając klientów na każdym etapie i udzielając im wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Zależy nam również na uczciwej wycenie i bezpieczeństwu obu stron kupna - sprzedaży.

Zapewniamy naszym klientom: 

  • Skup nieruchomości i działek w twoim mieście oraz na terenie całej Polski
  • Traktujemy klientów indywidualnie i na pierwszym miejscu jest dla nas dobro klienta 
  • Gwarantujemy klientom całkowite bezpieczeństwo, zwłaszcza w sytuacji, gdy nieruchomości posiadają niejasną sytuację prawną 
  • Nad całą transakcją czuwa notariusz i agenci prawni 
  • Zapewniamy naszym klientom szybką wypłatę gotówki, zarówno do ręki jak i na konto, zależnie od predyspozycji klienta
skup-mieszkan-za-gotowke

Skup nieruchomości

Skup nieruchomości w twoim mieście oraz na terenie całej Polski nasi pracownicy przeprowadzają uczciwie i rzetelnie, traktujemy każdego klienta indywidualnie i chcemy wesprzeć ich w starcie w nowe życie. Oferujemy skup działek, mieszkań, domów, lokali czy garaży oferując pomoc w przeprowadzeniu całej transakcji, aż do zakończenia i wypłaty gotówki, która trwa do 24 godzin. 

Korzystając z naszych usług klienci mają zapewnioną stałą pomoc doświadczonych pracowników, prawników oraz notariusza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały proces kupna - sprzedaży oraz bardzo chętnie wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie. Naszą podstawową cechą jest szybka wypłata gotówki lub przelew na konto, co trwa maksymalnie 24 godziny.

Ponieważ nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie na rynku nieruchomości wiemy jak skomplikowana może być jej sprzedaż. Bardzo często zdarza się, że kwestie formalno – prawne przewyższają nasze możliwości. Również takie kwestie jak znalezienie kupca i otrzymanie satysfakcjonującej kwoty, jest sporym utrudnieniem. Zależy nam, by nasi klienci otrzymali pomoc prawną na każdym etapie sprzedaży, by czuli się bezpiecznie a transakcja przebiegła bez problemów. Oferujemy nie tylko bezpłatną wycenę, ale także pomoc przy kompletowaniu potrzebnych dokumentów i wsparcie notariusza. Nasi klienci mają gwarancję szybkiej wypłaty gotówki.

nieruchomość z kredytem

Nieruchomość z kredytem

Nasza firma stawia na uczciwość i bezpieczeństwo obu stron transakcji, zarówno kupującego jak i sprzedającego. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo klienta podczas sprzedaży nieruchomości objętej kredytem. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy usługi radców prawnych i notariusza, by cała transakcja przebiegła bezpiecznie i zgodnie z prawem. Przed podjęciem z nami współpracy klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny nieruchomości oraz zostaną szczegółowo poinformowani jakie dokumenty należy przygotować oraz jakich formalności należy dopełnić przy sprzedaży mieszkania z kredytem.

sprzedaz-z-komornikiem

Mieszkanie z komornikiem

Sprzedaż mieszkania z komornikiem jest możliwe, a nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w przeprowadzeniu tego rodzaju transakcji. Jeśli naszym klientom grozi zajęcie komornicze, chcą spłacić zadłużenie lub najzwyczajniej zacząć wszystko od początku, to warto jest skontaktować się z naszymi pracownikami w celu uzyskania bezpłatnej porady i wyceny

Gwarantujemy, że cała transakcja przebiegnie zgodnie z prawem, uczciwie, bezpiecznie i szybko. Już w ciągu 24 godzin będą mogli się Państwo cieszyć pokaźną sumą pieniędzy na swoim koncie. Dodatkowo skupujemy nieruchomości w całej Polsce

oddłużanie nieruchomości

Oddłużanie nieruchomości

Niestety sprzedaż nieruchomości nie jest tak proste, jakby się to mogło wydawać. Co gorsze wiąże się to również z dodatkowymi kosztami, nie tylko umieszczeniem ogłoszenia na platformie, ale także z wykonaniem profesjonalnych, atrakcyjnych dla potencjalnych klientów zdjęć. Jeśli sprzedający nie posiada doświadczenia najprawdopodobniej nie uda nam się sprzedaż mieszkania w krótkim czasie i za dobrą gotówkę. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania klientom bezpieczeństwa oraz najkorzystniejszej wyceny. Skupujemy nieruchomości nie tylko w twoim mieście, ale również na terenie całej Polski. Nie jest dla nas straszne zajęcie komornicze, hipoteka, lokator czy zadłużenie - poradzimy sobie w sytuacji, gdy klientom wydaje się ona bez wyjścia.

sprzedaz-udzialow

Sprzedaż udziałów w nieruchomości

Nasza firma cechuje się uczciwością, dlatego też tak bardzo stawiamy na wycenę nieruchomości zgodnie z cenami rynkowymi. Zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście oraz pomoc radców prawnych i notariusza. Chcemy, by mieli możliwość podejmowania satysfakcjonujących decyzji, dlatego bardzo chętnie odpowiadamy na każde ich pytanie. Dzięki naszemu doświadczeniu takie nieruchomości jak te z hipoteką, lokatorem czy komornikiem nie są dla nas niczym strasznym i bardzo chętnie podejmujemy się każdego rodzaju wyzwań.

nieruchomosc-z-lokatorem

Skup nieruchomości z lokatorem

Bardzo często zdarza się, że nasi klienci chcą sprzedać mieszkanie z lokatorem. Wydaje im się również, że jest to nie możliwe, jednak dzięki kontaktowi z naszym doświadczonym pracownikiem, najprawdopodobniej okaże się, że nie jest to niemożliwe. W naszej firmie oferujemy nie tylko bezpłatną wycenę nieruchomości, ale również pomoc radców prawnych, którzy nie tylko pomogą podczas kompletowania dokumentów, ale również udzielą rzetelnych informacji na każdym etapie transakcji. Również wypłata gotówki jest bardzo szybka, ponieważ nie trwa dłużej niż 24 godziny i zależnie od życzenia klienta może zostać wypłacona w gotówce lub na konto.

zniszczone-mieszkanie

Sprzedaż mieszkań zniszczonych

Wystawiając na sprzedaż nieruchomości, które zostały uszkodzone przez pożar, powódź lub do remontu nie mamy gwarancji, że uda nam się je sprzedać na własną rękę, a jeszcze trudniej jest uzyskać za nie uczciwą kwotę. Zniszczone mieszkanie na sprzedaż nie musi oznaczać, że stracimy na transakcji lub będzie ona dla nas niekorzystna. Wręcz przeciwnie, jeśli skorzystają Państwo z naszej oferty, gwarantujemy, że wycena będzie uczciwa i satysfakcjonująca.

eksperci-na-rynku

Eksperci na rynku nieruchomości

Bardzo długo pracowaliśmy nad tym, by pozycja naszej firmy wzrosła. Dziś możemy pochwalić się, że posiada ona ogromne doświadczenie oraz same pozytywne opinie. Nasi pracownicy są rzetelni i uczciwi i mają na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Oferujemy naszym klientom indywidualne podejście do każdej sprawy, rzetelne informacje i pomoc radców prawnych. Wspieramy ich również na każdym etapie sprzedaży, natomiast na koniec mogą oni skorzystać ze wsparcia zaufanego notariusza.

agencja-skupujaca-nieruchomosci-webp

Agencja skupująca nieruchomoci

Sprzedaż nieruchomości na własną rękę nie jest łatwa, po długim oczekiwaniu może też wydawać nam się to nie możliwe. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z mieszkaniem, które ma nie jasną sytuacje prawną lub jest zniszczone. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy być pewni, że jego wycena jest uczciwa, a transakcja zostanie przeprowadzona bezpiecznie. Dodatkowo nasi klienci będą mogli cieszyć się sporą gotówka w ciągu 24 godzin. Istnieje także możliwość depozytu u notariusza wedle uznania klienta. Zajmujemy się skupem nieruchomości w twoim mieście, ale również na terenie całej Polski. Wystarczy się skontaktować z naszą firmą, by uzyskać wszystkie rzetelne informacje oraz bezpłatną wycenę. 

Nasza agencja zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali, garaży i działek, zarówno tych zniszczonych, do remontu, zadłużonych jak i z lokatorem czy hipoteką. Rynek nieruchomości jest bardzo trudny, dlatego też bardzo ważna jest znajomość rynku. Jeśli jej nie posiadamy, może okazać się, że wycena nie będzie dla nas korzystna, a sprawy formalne mogą przerosnąć nasze możliwości. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą w rzetelny oraz indywidualny sposób skompletować potrzebne dokumenty działając zgodnie z zaleceniami radców prawnych i notariuszy. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów, każda pozytywna opinia jest dla nas ważna.