Rusztowania Szczecin

Producenci rusztowań

Oferujemy profesjonalne rusztowania elewacyjne marki Plettac oraz Layher, które umożliwiają wykonywanie prac budowlanych i remontowych na wysokości od dwóch do kilkudziesięciu metrów.

Nasza oferta rusztowań skoncentrowana jest na Szczecin, w jej zakres wchodzą:

 • rusztowania elewacyjne
 • rusztowania fasadowe
 • rusztowania do przemysłu
 • rusztowania modułowe
 • rusztowania kubaturowe

Wynajem rusztowań Szczecin

Oferta Robtom sp z o.o.  to głównie wynajem rusztowań elewacyjnych oraz przemysłowych dla różnych gałęzi budownictwa mieszkaniowego, także dla firm zajmujących się budownictwem sakralnym, pracami konserwatorskimi,  stawianiem centrów handlowych, obiektów biurowych oraz konstrukcji specjalnych czy przemysłowych - reasumując wszędzie, gdzie potrzebne będą rusztowania.

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wszystkich naszych specjalizacji, wsparcie merytoryczne, profesjonalna obsługę, najkorzystniejsze rozwiązania, doświadczoną kadrę ekspertów. Wszystkich wyjaśnień i odpowiedzi na związane ze współpracą pytanie udzielamy na bieżąco, szczególnie w zakresie przepisów BHP i ich praktycznego zastosowania.

Jesteśmy w stanie dopasować rusztowanie do dowolnego obiektu za pomocą szerokiego wachlarza asortymentu dodatkowego, jaki mamy do państwa dyspozycji:

 • posiadamy pelny wybór długości podestów : 0,73m , 1,09m ,  1,57m , 2,07m , 2,57m ,  3,07m   i  szerokosci 0,32m  oraz wybrane  0,19m
 • ramy wyrównawcze - rusztowanie może być dopasowane do nierówności terenu
 • ramy przejściowe – do zapewnienia bezpieczeństwa pieszych pod rusztowaniem
 • ramy do występów budynków- są stosowane tam, gdzie dach lub gzyms budynku „wchodzi” w rusztowanie
 • dźwigary- służą do realizacji przejazdów pod rusztowaniem, do montażu przewieszeń, do montażu platform
 • daszki ochronne dla pieszych- w celu zabezpieczenia przed spadającymi przedmiotami,
 • systemy zabezpieczenia dachu i dekarzy- podwyższone zabezpieczenie boczne podczas prac dekarskich,
 • siatki i plandeki,
 • szeroki wybór konsol ( 0.22m , 0,36m , 0,50m , 0,73m , 1,09m ) poszerzających na zewnątrz i do wewnątrz konstrukcji, zmieniających oś zabudowy, do ominięcia występów
 • kotwy WDVS- służące do przenoszenia wysokich obciążeń, równolegle do fasady i wykorzystania równocześnie z systemami izolacji termicznej

Profesjonalne rusztowania

Oferta naszej firmy jest dostosowana zarówno dla projektów dużych firm, jak i dla klienta indywidualnego (małe i duże zlecenia), zaś szerokie spektrum usług wiąże się z dopasowaniem do każdej możliwości budżetowej. Niezależnie od wielkości zamówienia służmy bezpłatną konsultacją.

Oferta na Szczecin to rusztowania aluminiowe, ramowe, elewacyjne i modułowe, wszystkie o bardzo szerokich zastosowaniach, używane między innymi do prac tynkarskich, murarskich, malowania ścian, czyszczenia elewacji, prac konserwatorskich i dekoracyjnych, drobnych napraw i prac budowlanych. Dobrane zgodnie z potrzebami Klienta konstrukcje nadają się do zarówno do prac na zewnętrz budynków jak i wewnątrz. Nasi doświadczeni monterzy na życzenie Klienta dostarczą Państwu rusztowanie na wskazany wcześniej adres kupionej nieruchomości w Szczecinie, zmontują oraz zdemontują.

Systemy rusztowań instalowane są przez naszych doświadczonych monterów według obowiązujących norm budowlanych, gotowe konstrukcje spełniają wymogi bezpieczeństwa, są łatwe w obsłudze i pozwalają stabilny dostęp do każdej kondygnacji.

Oferowane przez nas rusztowania są regularnie kontrolowane dla utrzymania ciągłości certyfikacji przez co pozostają zawsze w doskonałym stanie technicznym. Posiadają deklaracje zgodności z wymogami polskich norm oraz certyfikację bezpieczeństwa symbolem „B”.

Wynajem rusztowań

Oferujemy profesjonalny wynajem rusztowań w obszarze miasta Szczecin. Wynajem charakteryzuje się następującymi wytycznymi:

 • We wszystkich cennikach figurują stawki orientacyjne
 • Wszelkie koszty, w tym transportu, montażu i demontażu rusztowania są ustalane indywidualnie
 • Wyznaczony okres dzierżawy rusztowania obejmuje wszystkie dni kalendarzowe danego miesiąca, lub miesięcy
 • Wszystkie podane ceny są cenami netto
Rusztowania Szczecin

Ocena 5/5
Głosów 7

Montaż i demontaż rusztowań

W Szczcinie oferujemy szybki i profesjonalny montaż rusztowań z gwarancją terminów i standardów bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje też fachowe doradztwo i serwis oraz wymagane przepisami szczegółowe kontrole. Przed montażem rusztowania konsultujemy harmonogramy zaplanowanych prac, dzięki czemu optymalnie dopasowujemy ich tempo i zakres do wymogów i perspektyw naszych Klientów z miasta Szczecin. Nasze realizacje w opisywanej dziedzinie opisują następujące wskaźniki:

Nasz tok postępowania, od pierwszego kontaktu do demontażu (lub przedłużenia umowy) jest ściśle określony, dzięki czemu klient może łatwo zorientować się, czy wszystko przebiega zgodnie z procedurą. Należy do niego wycena, skonstruowanie i podpisanie umowy, bezpłatny pomiar, uzgodnienie daty montażu, transport rusztowania w Szczecinie i poza nim, szybki i dokładny montaż rusztowań Szczecin i demontaż. Z punktu widzenia klienta ważne będzie także wsparcie, którego w razie potrzeby udzielamy, a także gwarancja możliwości przedłużenia umowy. Dbamy także o zachowywanie wszystkich norm i zatrudnianie specjalistów z aktualnymi uprawnieniami.

Ofertę rusztowań na Szczecin i okolice charakteryzuje:

 • Bezpieczeństwo
 • Terminowość
 • Rzetelność
 • Najwyższa jakość
  konstrukcji
  i funkcjonalność
 • Szybkość montażu
 • Atrakcyjne ceny

Szczecin: Zasady najmu

 • Wynajmu na terenie Szczecina i okolic dokonujemy na podstawie skonsultowanego z klientem cennika, po zmianie opłat z orientacyjnych na faktyczny, uzależniony od indywidualnej sytuacji i potrzeb klienta. Zasada ta dotyczy zarówno montażu, jak i demontażu oraz transportu.
 • Wynajmowany w Szczecinie sprzęt zostaje przekazany klientowi na czas określony, lub nieokreślony z możliwością trzy dniowego wymówienia z zastrzeżeniem, że dzierżawa obejmuje wszystkie dni kalendarzowe. Wysokość opłat z tytułu czynszu dzierżawnego wyliczamy na podstawie długości trwania dzierżawy zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie najmu, którą sporządza się, kiedy klient zaakceptuje wspólnie omówione warunki. W ten sposób szczegóły najmu podlegają konkretnej regulacji.
 • Przed rozpoczęciem współpracy zlecenia Klient jest zobowiązany do zapoznania się z umową, podpisania jej i dostarczenia wraz z potwierdzeniem wpłaty kaucji, będącej zgodnie z umową warunkiem dostarczenia rusztowań.

Dzierżawa rusztowań

Dzierżawa rusztowań jest podstawą naszej działalności. Dzięki latom doświadczenia i rozwoju dysponujemy niezbędnym know-how oraz szerokim asortymentem, którego ilość i jakość nie wymaga pójścia na żaden kompromis.

Pomiary muszą być dokładne, projekt doskonały. Ważne, by części składowe rusztowania pasowały do siebie idealnie i stanowiły bezpieczną, dopasowaną i spełniającą swoje zadanie strukturę. Z tego powodu do wykonania zlecenia zazwyczaj wybiera się firmy takie, jak my.

Jaką firmę oferującą wynajem rusztowań w Szczecinie najlepiej wybrać? Taką, która zapewnia ekipie budowlanej i przechodniom bezpieczeństwo, przeprowadzi pracę sprawnie oraz nie narazi inwestora na kary nakładane z tytułu nierespektowania norm. Powinno się zatem upewnić, czy firma dzierżawiąca rusztowania skrupulatnie przestrzega wszelkich przepisów, używa sprzętu dobrej jakości, a jej ekipa składa się z fachowców. Chociaż obecnie należy to do standardu, warto skorzystać z przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi związane z rusztowaniami. W wyjątkowych sytuacjach może zdarzyć się, że firma wypożyczająca nie zapewnia usługi transportu czy montażu. Z tego powodu trzeba upewnić się, czy do zaproponowanej ceny wliczono koszt przewozu elementów czy ich montowania.