Rusztowania Poznań

Producenci rusztowań

Oferujemy sprawdzone rusztowania elewacyjne marki Plettac oraz Layher, które umożliwiają wykonywanie prac budowlanych i remontowych na wysokości do kilkudziesięciu metrów.

Nasza oferta rusztowań skierowana jest na Poznań, w jej zakres wchodzą:

 • rusztowania elewacyjne
 • rusztowania fasadowe
 • rusztowania do przemysłu
 • rusztowania modułowe
 • rusztowania kubaturowe

Wynajem rusztowań Poznań

Oferta Robtom sp z o.o. to przede wszystkim wynajem rusztowań elewacyjnych oraz przemysłowych dla różnych gałęzi budownictwa mieszkaniowego, także dla firm zajmujących się budownictwem sakralnym, pracami konserwatorskimi, stawianiem centrów handlowych, obiektów biurowych oraz konstrukcji specjalnych czy przemysłowych – podsumowując:reasumując wszędzie, gdzie potrzebne będą rusztowania.

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wszystkich naszych specjalizacji, pomoc merytoryczną, profesjonalną obsługę, korzystne rozwiązania, doświadczoną kadrę ekspertów. Wszelkich wyjaśnień i odpowiedzi na związane ze współpracą pytania udzielamy na bieżąco, szczególnie w zakresie przepisów BHP i ich praktycznego zastosowania.

Jesteśmy w stanie dopasować rusztowanie do dowolnego obiektu za pomocą szerokiego wyboru asortymentu dodatkowego, jaki mamy do państwa dyspozycji:

 • posiadamy pełny wybór długości podestów : 0,73m , 1,09m ,  1,57m , 2,07m , 2,57m ,  3,07m   i  szerokości 0,32m  oraz wybrane  0,19m
 • ramy wyrównawcze - rusztowanie zawsze dopasować do nierówności terenu
 • ramy przejściowe – do zapewnienia bezpieczeństwa pieszych pod rusztowaniem
 • ramy do występów budynków- stosuje się je tam, gdzie dach lub gzyms budynku „wchodzi” w rusztowanie
 • dźwigary- służą do realizacji przejazdów pod rusztowaniem, do montażu przewieszeń, do montażu różnego rodzaju platform
 • daszki ochronne dla pieszych – dla zabezpieczenia przed spadającymi przedmiotami,
 • systemy zabezpieczenia dachu i dekarzy- podwyższone zabezpieczenie boczne podczas prac dekarskich,
 • siatki i plandeki,
 • szeroki wybór konsol ( 0.22m , 0,36m , 0,50m , 0,73m , 1,09m ) poszerzających na zewnątrz oraz do wewnątrz konstrukcji, zmieniających oś zabudowy, w ccelu ominięcia występów
 • kotwy WDVS- służące do przenoszenia wysokich obciążeń, równolegle do fasady i wykorzystania równocześnie z systemami izolacji termicznej

Rzetelny wynajem rusztowań

Oferujemy profesjonalny wynajem rusztowań w obszarze miasta Poznań. Wynajem charakteryzuje się następującymi wytycznymi: Oferujemy fachowy wynajem rusztowań na obszarze miasta Poznań. Wynajem charakteryzuje się poniższymi wytycznymi:

 • We wszystkich cennikach figurują ceny orientacyjne
 • Wszelkie koszty, w tym transportu, montażu i demontażu rusztowania ustala się indywidualnie
 • Wyznaczony czas dzierżawy rusztowania zawiera wszystkie dni kalendarzowe danego miesiąca, lub miesięcy
 • Wszystkie podane kwoty są cenami netto

Rusztowania Poznań

Ocena 5/5
Głosów 18

Sprawdzone systemy rusztowań

Oferta naszej firmy jest dostosowana zarówno dla projektów dużych firm, jak i dla klienta indywidualnego (małe i duże zlecenia), zaś szerokie spektrum usług wiąże się z dopasowaniem do każdej możliwości budżetowej. Niezależnie od wielkości zamówienia służmy bezpłatną konsultacją.

Oferta na Poznań to rusztowania aluminiowe, ramowe, elewacyjne i modułowe, wszystkie o bardzo szerokich zastosowaniach, używane między innymi do prac tynkarskich, murarskich, malowania ścian, czyszczenia elewacji, prac konserwatorskich i dekoracyjnych, drobnych napraw i prac budowlanych. Dobrane zgodnie z potrzebami Klienta konstrukcje nadają się do zarówno do prac na zewnętrz budynków jak i wewnątrz. Nasi doświadczeni monterzy na życzenie Klienta dostarczą Państwu rusztowanie na wskazany wcześniej adres, zmontują oraz zdemontują.

Poznań: Zasady najmu

 • Wynajmu na terenie Poznania i okolic dokonujemy na podstawie skonsultowanego z klientem cennika, po zmianie opłat z orientacyjnych na ostateczne, uzależnione od indywidualnej sytuacji oraz potrzeb klienta. Zasada ta dotyczy tak montażu, jak i demontażu oraz transportu.
 • Wynajmowany w Poznaniu sprzęt przekazuje się klientowi na czas określony albo nieokreślony z możliwością trzydniowego wypowiedzenia z zastrzeżeniem, że dzierżawa obejmuje wszystkie dni kalendarzowe. Wysokość opłat z tytułu czynszu dzierżawnego wyliczamy na podstawie długości trwania dzierżawy zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie najmu, którą sporządza się, kiedy klient zaakceptuje wspólnie omówione warunki. W ten sposób szczegóły najmu podlegają konkretnej regulacji.
 • Przed rozpoczęciem zlecenia Klient jest zobowiązany do zapoznania się z umową, podpisania jej i dostarczenia wraz z potwierdzeniem wpłaty kaucji, będącej zgodnie z umową

Montaż i demontaż rusztowań

W Poznaniu proponujemy szybki i profesjonalny montaż rusztowań z gwarancją terminów i standardów bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje też fachowe doradztwo i serwis oraz wymagane przepisami szczegółowe kontrole. Przed montażem rusztowania konsultujemy harmonogramy zaplanowanych prac, dzięki czemu optymalnie dopasowujemy ich tempo i zakres do wymogów i perspektyw naszych Klientów z miasta Poznań. Nasze działania w opisywanej dziedzinie opisują następujące wskaźniki:

Nasz tok postępowania, od pierwszego kontaktu do demontażu (lub przedłużenia umowy) jest ściśle określony, dzięki czemu klient może łatwo zorientować się, czy wszystko przebiega zgodnie z procedurą. Należy do niego wycena, skonstruowanie i podpisanie umowy, bezpłatny pomiar, uzgodnienie daty montażu, transport rusztowania w Szczecinie i poza nim, szybki i dokładny montaż rusztowań Szczecin i demontaż. Z punktu widzenia klienta ważne będzie także wsparcie, którego w razie potrzeby udzielamy, a także gwarancja możliwości przedłużenia umowy. Dbamy także o zachowywanie wszystkich norm i zatrudnianie specjalistów z aktualnymi uprawnieniami.

Ofertę rusztowań na Poznań i okolice charakteryzuje:

 • Zachowanie bezpieczeństwa
 • Dotrzymywanie terminów
 • Rzetelność
 • Najwyższa jakość
  konstrukcji
  i funkcjonalność
 • Szybkie tempo montażu
 • Konkurencyjne ceny

Dzierżawa rusztowań

Dzierżawa rusztowań to podstawa naszej działalności. Dzięki latom doświadczenia i rozwijania się dysponujemy niezbędnym know-how oraz szerokim asortymentem, którego ilość i jakość nie wymaga pójścia na kompromisy. Pomiary muszą być dokładne, projekt doskonały. Ważne, by części składowe rusztowania pasowały do siebie idealnie i stanowiły bezpieczną, dopasowaną i spełniającą swoje zadanie strukturę. Z tego powodu do wykonania zleceń zazwyczaj wybiera się firmy takie, jak nasza.

Jaką firmę oferującą wynajem rusztowań w Poznaniu najlepiej wybrać? Taką, która jest w stanie zapewnić ekipie budowlanej i przechodniom bezpieczeństwo, przeprowadzi pracę sprawnie oraz nie narazi zleceniodawcy na kary nakładane przez brak respektowania norm. Powinno się zatem upewnić, czy firma dzierżawiąca rusztowania skrupulatnie przestrzega wszelkich przepisów, używa sprzętu najwyższej jakości, a jej ekipa składa się z fachowców. Choć obecnie należy to do standardu, warto skorzystać z przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi związane z rusztowaniami. W wyjątkowych sytuacjach może zdarzyć się, że firma wypożyczająca nie zapewnia usługi transportu czy montażu. Z tego powodu trzeba upewnić się, czy do zaproponowanej ceny wliczono koszt przewozu elementów czy ich montowania.