Rusztowania Warszawa

Producenci rusztowań

Oferujemy specjalistyczne rusztowania elewacyjne marek: Plettac oraz Layher, umożliwiające wykonywanie prac budowlanych i remontowych na wysokości od dwóch do kilkudziesięciu metrów.

Nasza propozycja skoncentrowana jest na Warszawę. Należą do niej:

 • rusztowania elewacyjne
 • rusztowania do przemysłu
 • rusztowania kubaturowe
 • rusztowania fasadowe
 • rusztowania modułowe

Wynajem rusztowań Warszawa

Oferta Robtom sp. z o.o. to przede wszystkim wynajem rusztowań elewacyjnych oraz przemysłowych dla rozmaitych gałęzi budownictwa mieszkaniowego. Korzystają z nich także przedsiębiorstwa zajmujące się budownictwem sakralnym, pracami konserwatorskimi, budowaniem centrów handlowych, wznoszeniem budynków biurowych oraz konstrukcji specjalnych, lub przemysłowych. Jednym słowem nasza propozycja jest chętnie wykorzystywana wszędzie tam, gdzie są potrzebne rusztowania.

W zakresie wszystkich naszych specjalizacji oferujemy Klientom fachowe poradnictwo, wsparcie merytoryczne, profesjonalną obsługę, korzystne rozwiązania, a wszystko to dzięki doświadczonej kadrze fachowców. Wszystkich wyjaśnień i odpowiedzi na związane ze współpracą pytania udzielamy na bieżąco, zwłaszcza w temacie przepisów BHP i ich praktycznego zastosowania.

Jesteśmy w stanie dopasować rusztowanie do każdego obiektu dzięki bogatemu wyborowi asortymentu dodatkowego, również pozostającego do państwa dyspozycji. Szczegóły? Oto one: 

 • pełny wybór długości podestów : 0,73m , 1,09m ,  1,57m , 2,07m , 2,57m ,  3,07m   i  szerokości 0,32m  oraz wybrane  0,19m
 • ramy wyrównawcze – rusztowanie będzie zawsze  dopasowane do nierówności terenu
 • ramy przejściowe – zapewniające  bezpieczeństwo pieszych pod rusztowaniem
 • ramy do występów budynków- do zastosowania  w miejscach, w których dach albo gzyms budynku „wchodzi” w rusztowanie
 • dźwigary- stosowane do zabezpieczenia przejazdów pod rusztowaniem, do montażu przewieszeń oraz montażu różnego rodzaju platform
 • daszki ochronne dla pieszych – dla zabezpieczenia przed spadającymi przedmiotami
 • systemy zabezpieczenia dachu oraz dekarzy- podwyższone zabezpieczenie boczne podczas prac dekarskich
 • siatki oraz plandeki
 • szeroki wybór konsol (0.22m, 0,36m, 0,50 , 0,73m, 1,09m) poszerzających na zewnątrz oraz w środku konstrukcji, zmieniających oś zabudowy, w celu ominięcia występów
 • kotwy WDVS- służące do przenoszenia wysokich obciążeń równolegle do fasady i wykorzystania równocześnie z systemami izolacji termicznej

Rusztowania Plettac i Layher

Oferta naszej firmy jest dostosowana zarówno do potrzeb dużych firm, jak i dla klienta indywidualnego (małe i duże zlecenia), zaś szeroki zakres usług wiąże się z dopasowaniem do każdego pułapu możliwości budżetowych naszych Kontrahentów. Przed rozpoczęciem współpracy służymy bezpłatną konsultacją niezależnie od wielkości zamówienia.

Oferta na Warszawę to rusztowania aluminiowe, ramowe, elewacyjne i modułowe. Wszystkie typy mają bardzo szerokie zastosowanie. Są używane m.in. do prac tynkarskich, murarskich, malowania ścian, czyszczenia elewacji, prac renowacyjnych, czy dekoracyjnych, dekoratorskich oraz drobnych napraw i prac budowlanych. Dobrane są zgodnie z wymaganiami Klienta. Nadają się do zarówno do prac pod gołym niebem, jak i wewnątrz. Nasi doświadczeni monterzy na życzenie dostarczą Państwu rusztowanie pod wskazany wcześniej adres, zmontują oraz zdemontują.

Systemy rusztowań instalowane są przez naszych doświadczonych fachowców,monterów zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Gotowe konstrukcje spełniają wymogi, normy bezpieczeństwa, są łatwe w obsłudze i pozwalają na stabilny dostęp do każdej kondygnacji. Proponowane przez nas rusztowania podlegają stałej kontroli dla utrzymania ciągłości certyfikacji. Dzięki temu pozostają zawsze w doskonałym, bardzo dobrym, wzorcowym stanie technicznym. Wszystkie mają deklaracje zgodności z wymaganiami polskich norm i certyfikację bezpieczeństwa oznaczaną symbolem „B”.

Wynajem rusztowań

Oferujemy fachowy wynajem rusztowań w obszarze miasta Warszawa. Wynajem prowadzimy według następujących zasad:

 • We wszystkich cennikach zawarte są ceny orientacyjne
 • Wszelkie koszty, w tym transportu, montażu oraz demontażu rusztowania ustala się indywidualnie
 • Wyznaczony czas dzierżawy rusztowania obejmuje wszystkie dni kalendarzowe danego miesiąca lub miesięcy
 • Wszystkie podane ceny są cenami netto
Rusztowania Warszawa

Ocena 5/5
Głosów 21

Warszawa: Zasady najmu

 • Wynajmu na terenie Warszawy i okolic dokonujemy na podstawie cennika, po zmianie opłat z orientacyjnych na faktyczne, uzależnione od indywidualnej sytuacji oraz potrzeb Klienta. Zasada ta dotyczy zarówno montażu, jaki i transportu.
 • Wynajmowany w Warszawie sprzęt przekazujemy Klientowi na czas określony lub nieokreślony z możliwością trzydniowego wymówienia z zastrzeżeniem, że wynajem obejmuje wszystkie dni kalendarzowe. Wysokość opłat wyliczamy na podstawie długości trwania wynajmu zgodnie z uzgodnieniami zawartymi w umowie skonstruowanej po akceptacji przez Klienta ustalonych warunków. W ten sposób szczegóły najmu podlegają konkretnej regulacji.
 • Przed rozpoczęciem współpracy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z umową, podpisania umowy i dostarczenia wraz z potwierdzeniem wpłaty kaucji, stanowiącej warunek dostarczenia rusztowań.

Rusztowania: Montaż i demontaż

W Warszawie proponujemy szybki i profesjonalny montaż rusztowań z gwarancją terminów oraz standardów bezpieczeństwa. Oferta obejmuje również fachowe doradztwo i serwis oraz wymagane przez przepisy szczegółowe kontrole. Przed montażem rusztowania konsultujemy harmonogramy zaplanowanych prac, dzięki czemu optymalnie dopasowujemy tempo i zakres robót do potrzeb i sytuacji naszych Klientów z miasta Warszawa. Jak to wygląda, jeśli chodzi o konkrety?

Ogólna procedura postępowania od nawiązania z nami kontaktu do demontażu (albo przedłużenia umowy) jest precyzyjnie określona – dzięki temu Klient może łatwo sprawdzić, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Zawiera się w niej wycena, skonstruowanie i podpisanie umowy, bezpłatny pomiar, uzgodnienie daty montażu, transport rusztowania w Warszawie i okolicach, szybki, dokładny montaż rusztowań Warszawa i ich demontaż. Z perspektywy Klienta ważne jest też wsparcie techniczne, którego chętnie udzielamy oraz gwarancja możliwości przedłużenia umowy,kontraktu. Dbamy także o wszystkie normy, zatrudniamy specjalistów legitymujących się stosownymi certyfikatami .

Oferta rusztowań na miasto Warszawa i okolice to przede wszystkim:

 • Bezpieczeństwo
 • Dotrzymywanie terminów
 • Rzetelność, obwarowana normami dokładność
 • Wysoka jakość konstrukcji i funkcjonalność
 • Szybkość montażu
 • Atrakcyjne ceny

Dzierżawa rusztowań

Dzierżawa rusztowań jest podstawą naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy wiedzą niezbędnym na profesjonalnym poziomie świadczenia usług oraz szerokim asortymentem o konkurencyjnej jakości. Obeznani ze stosownymi przepisami,normami nigdy nie zapominamy, że pomiary muszą być dokładne, a projekt dosłownie doskonały. Ważne, by części składowe rusztowania pasowały do siebie w sposób perfekcyjny i stanowiły bezpieczną i dostosowaną do swoich zadań strukturę. Z tego właśnie powodu do wykonania zleceń wybiera się firmy takie jak nasza.

Jaką firmę oferującą wynajem rusztowań w Warszawie powinno się wybrać? Taką, która zapewnia ekipie budowlanej i przechodniom bezpieczeństwo, roboty poprowadzi sprawnie i bez narażania inwestora na kary związane z brakiem respektowania norm. Przed dokonaniem wyboru, Przed podjęciem decyzji Powinno się zawsze upewnić czy firma, która wynajmuje rusztowania szczegółowo przestrzega wszelkich przepisów, używa sprzętu wysokiej jakości, a jej ekipy są złożone się z profesjonalistów. Liczą się też kompleksowe usługi, związane z dziedziną rusztowań, w niektórych sytuacjach, przypadkach może się bowiem zdarzyć, że firma wypożyczająca nie zapewnia usługi transportu czy montażu. Trzeba też się upewnić, czy do zaproponowanej ceny wliczono koszt przewozu elementów, albo ich instalacji.