RUSZTOWANIA PLETTAC NA KAŻDĄ BUDOWĘ

W CZASIE POSZUKIWANIA RUSZTOWAŃ NA SWOJĄ BUDOWĘ WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ICH MARKĘ. JEDNĄ Z CZĘSTO WYBIERANYCH W POLSCE I EUROPIE FIRM JEST PLETTAC. RUSZTOWANIA PLETTAC CIESZĄ SIĘ OD LAT OPINIĄ WYGODNYCH I NIEZAWODNYCH, CO BUDZI ZAUFANIE INWESTORÓW. CZY SŁUSZNIE?

RUSZTOWANIA ELEWACYJNE PLETTAC - ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Rusztowania Plettac są przede wszystkim uniwersalne i łatwe w montażu, do którego nie wymagają żadnego dodatkowego profesjonalnego sprzętu. Montaż rusztowań nie sprawia trudności, a na jego szybkość wpływa raczej praktyka, niż szeroka wiedza.

rusztowania-glowna (1)

Doświadczony pracownik orusztuje maksymalnie 200-250 m2 w ciągu dnia roboczego. Zależy to jednak także od bryły budynku, warunków na budowie i stopnia skomplikowania prac. By nie oszukiwać (i rozczarować) przyszłych dzierżawców uznaje się zatem, że wyżej podaną wartość należałoby rozszerzyć do aż 100-250 m2.

Rusztowania elewacyjne Plettac minimalizują ryzyko błędu i maksymalnie ułatwiają pracę, także od strony manualnej. System zaprojektowano tak, by elementy konstrukcji musiały zostać użyte w ściśle określonej kolejności, zatem nawet rozkojarzony robotnik nie ma możliwości popełnienia błędu. Nawet samo łączenie elementów nie nastręczy trudności nowicjuszom, gdyż odbywa się przy użyciu kołków uchylnych, które nazywa się też samozakleszczającymi się trzpieniami.

Co więcej, rusztowania elewacyjne tego typu montuje się i demontuje z jednakową łatwością. Nie nastręczają też problemów przy przewozie.

STABILNOŚĆ PLETTAC W KAŻDYM MIEJSCU

Ograniczeniem różnego rodzaju rusztowań jest to, że bywają przeznaczone dla określonego podłoża lub mają wąskie zastosowanie.

Problem ten nie dotyczy rusztowań fasadowych Plettac: ustawia się je właściwie na każdym podłożu i w różnych konfiguracjach. Umożliwiają to regulowane stopy konstrukcji, niwelujące w zasadzie wszelkie nierówności przy zachowaniu niezwykłej stabilności. Wspomniana już uniwersalność pozwala na przeprowadzenie praktycznie wszystkich rodzaju prac. Stabilność dodatkowo zwiększa zamknięty profil ram.

Trzeba wspomnieć także o tym, że omawiane rusztowania fasadowe spełniają wszystkie wymagane normy, co zapewnia bezpieczeństwo. Z Plettac można wykonywać różnorodne prace montażowo-budowlane na wysokościach, np. malowanie elewacji, budowanie, ocieplanie ścian i in. Kolejną zaletą rusztowania Plettac jest jego wytrzymałość. Przy jego produkcji używa się jedynie wysokiej jakości materiałów, do których należą m.in. ocynkowana ogniowo stal impregnowane drewno. Zapewnia to ergonomiczność, zabezpieczenie antykorozyjne i trwałość na lata.

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem

Opublikuj komentarz